NOBODY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Upozornění

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Dr.Zip
hovňousek
hovňousek



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 21. 09. 06

Upozornění Empty
PříspěvekPředmět: Upozornění   Upozornění Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 10:19 am

Vzhledem k zarážejícímu faktu, že je zde velmi málo příspěvků k lezení, musím s tím něco udělat...
Tenhle víkend jsem v Březnici a jak už Placko víš, nepřijedu sám... Z toho plyne, že v pátek by se mohlo podniknout nějaké "posezení". A v sobotu samozřejmě LEZENÍ.
Návrat nahoru Goto down
NOBODY
hovňousek-Admin
hovňousek-Admin
NOBODY


Male
Poeet p?íspivku : 466
Age : 47
Localisation : Březnice
Registration date : 31. 08. 06

Upozornění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upozornění   Upozornění Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 2:34 pm

Super. Jelikož a poněvadž tu od pátka není Kamil, vyvstává tu problém "kde". Každopádně bych to vyděl na grilovačku. Se sobotou to nevidím moc reálně. Jsem mrzák a mrzákem už asi na věky zůstanu.
320
Návrat nahoru Goto down
http://www.mujmejl.cz/nobody
Dr.sex
hovňousek
hovňousek
Dr.sex


Male
Poeet p?íspivku : 431
Registration date : 14. 09. 06

Upozornění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upozornění   Upozornění Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 2:45 pm

Mrzák jsi to mi víme, ale tu grilovačku můžem dát u nás
Návrat nahoru Goto down
NOBODY
hovňousek-Admin
hovňousek-Admin
NOBODY


Male
Poeet p?íspivku : 466
Age : 47
Localisation : Březnice
Registration date : 31. 08. 06

Upozornění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upozornění   Upozornění Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 2:53 pm

To je taky problém. Schléglis a doprovod chtějí bumbat a na kole nedojedou. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
http://www.mujmejl.cz/nobody
Dr.sex
hovňousek
hovňousek
Dr.sex


Male
Poeet p?íspivku : 431
Registration date : 14. 09. 06

Upozornění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upozornění   Upozornění Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 8:31 pm

Tak můžou přijed autem a spát u mě
Návrat nahoru Goto down
NOBODY
hovňousek-Admin
hovňousek-Admin
NOBODY


Male
Poeet p?íspivku : 466
Age : 47
Localisation : Březnice
Registration date : 31. 08. 06

Upozornění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upozornění   Upozornění Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 9:04 am

Počasí se horší a neni optimálně kde. Proto grilování ruším a vyhlašuji bytovou párty. Místo konání Březnice. Počet účastníků zájezdu 5-9. Pití každý donese a jídlo je na zvážení. Bližší info u mě. Pro vybrané jedince ubytování zajištěno. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Buky = 23 23 23 23 23 26
Návrat nahoru Goto down
http://www.mujmejl.cz/nobody
Dr.sex
hovňousek
hovňousek
Dr.sex


Male
Poeet p?íspivku : 431
Registration date : 14. 09. 06

Upozornění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upozornění   Upozornění Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:13 pm

takže určitě patřím mezi vybra¨né jedince a spím u tebe
23 23 23 23 23 23 23 23 23 23 23 23 23
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Upozornění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Upozornění   Upozornění Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Upozornění
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
NOBODY :: Témata dle zaměření :: Lezení-
Přejdi na: